< Powrót do bloga

Detektyw odpowiada – budżet szyty na miaręDo naszego biura detektywistyczne zwracają się Klienci o różnych możliwościach finansowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze dla części z nich ceny usług naszych detektywów mogą wydawać się nie tylko wysokie, ale wręcz niedostępne dla ich portfela. Wprawdzie wynikają one z oczywistych kosztów osobowych (detektyw, asystent detektywa, informatorzy detektywa) ponoszonych przez każdą dobrą agencję detektywistyczną oraz wysokich cen profesjonalnego sprzętu detektywistycznego i innych środków technicznych zaangażowanych w realizację czynności (samochody, drony, itp.), to z perspektywy Zleceniodawcy i jego problemu nie zawsze znajduje to zrozumienie.

Dlatego zawsze staramy się wychodzić na przeciw sytuacji finansowej Klienta podchodząc indywidualnie do każdej sprawy. Jeśli nasze wstępne wyceny wykraczają poza budżet, którym dysponuje nasz Zleceniodawca, staramy się tak zmodyfikować plan działania, aby jednocześnie zmieścić się w jego możliwościach nie zmniejszając w drastyczny sposób szans na pozytywne zakończenie zadania. Staramy się w takich sytuacjach wcielać w życie bliską nam Zasadę Pareto, w myśl której to 20% właściwego działania ma wpływ na 80% efektu końcowego.

Dlatego jeśli jest taka wola Klienta, to na jego życzenia przygotowujemy plan czynności detektywistycznych, których cena nie przekroczy założonego budżetu. Wybieramy przy tym te działania, których realizacja w możliwie największym stopniu pomoże Klientowi rozwiązać jego problem.

< Powrót do bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *