< Powrót do bloga

Detektyw Gdańsk – pracaW związku z rozwojem naszego biura detektywistycznego w Gdańsku, poszukujemy detektywa, który dołączy do naszego zespołu. Ze strony Agencji Detektywistycznej Detektyw oferujemy bardzo przyjazne warunki pracy, wsparcie innych członków zespołu oraz dostęp do najnowocześniejszego w Trójmieście zaplecza ze sprzętem detektywistycznym.

Od detektywów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu, oczekujemy posiadania licencji prywatnego detektywa, aktualnych badań lekarskich, przyjaznego usposobienia, doświadczenia w pracy w terenie oraz skuteczności w działaniu. Niezbędnym wymogiem jest też bardzo dobra znajomość topografii Gdańska, Gdyni oraz Pomorza. Szeroka baza własnych kontaktów będzie bardzo silnym dodatkowym atutem w ubieganiu się o stanowisko prywatnego detektywa.

Zatrudniony detektyw w Gdańsku będzie realizował czynności operacyjne na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego. Możliwe są jednak wyjazdy służbowe na czynności detektywistyczne także do innych województw. Osoba zatrudniona na stanowisku detektywa w Gdańsku będzie odpowiedzialna także za samodzielne realizowanie mniejszego kalibru zleceń oraz za wsparcie zespołów realizujących większe zlecenia w innych częściach Polski.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w oddziale naszej agencji detektywistycznej w Gdańsku na stanowisku prywatnego detektywa prosimy o przesłanie swojego CV na adres detektyw-gdansk@agencjadetektywistyczna.com.pl wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Informujemy jednak, że podejmiemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami w terminie 6 tygodni od dnia nadesłania aplikacji.

< Powrót do bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *