< Powrót do bloga

Nowy oddział – biuro detektywistyczne w OlsztynieMiło nam poinformować, że od kwietnia 2017 roku nasi Klienci mogą skorzystać z usług naszego detektywa w Olsztynie. Nasz zespół operacyjny postara się zapewnić Państwu skuteczną pomoc w sprawach prywatnych i biznesowych na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego obejmującym miasta: Olsztyn, Suwałki, Giżycko, Ełk, Mrągowo, Mikołajki.

Bardzo duży obszar działania, relatywnie niewielka gęstość zaludnienia, bliskość obwodu Kaliningradzkiego oraz granicy z Litwą, czynią teren ten dość specyficznym obszarem działania. Warto zatem zdać się na wsparcie grupy doświadczonych prywatnych detektywów, którzy nie tylko mogą pochwalić się wysoką skutecznością działań operacyjnych, ale także przestrzeganiem zasad etyki zawodowej. Nie bez znaczenia jest fakt posiadania najbogatszego zaplecza technicznego, własnego centrum informatyki śledczej oraz dostępu do zespołów detektywistycznych z biur w Elblągu i Gdańsku.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym w Olsztynie celem umówienia niezobowiązującego spotkania wstępnego z naszym detektywem, na którym postaramy się bliżej przyjrzeć Państwa problemowi, wspólnie zastanowić się nad strategią działania oraz dokonać wstępnej wyceny czynności w oparciu o cennik naszych usług detektywistycznych – tel. 534 504 463, detektyw-olsztyn@agencjadetektywistyczna.com.pl.

 

< Powrót do bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *