< Powrót do bloga

Detektyw Gdańsk – darmowe konsultacjeMamy zaszczyt zaprosić wszystkich naszych dotychczasowych, obecnych oraz przyszłych Klientów do naszego biura detektywistycznego w Gdańsku na dzień darmowych konsultacji, który odbędzie się 29 maja 2017 roku. W tym dniu nasz detektyw pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach od 9:00 do 14:00.

Podczas spotkania będzie można skonsultować swój problem osobiście oraz uzyskać wstępną wycenę usługi detektywistycznej. Detektyw Gdańsk postara się zaproponować konkretny plan czynności detektywistycznych w danej sprawie lub udzielić wskazówek na temat możliwości samodzielnego poszukiwania rozwiązania przez Klienta.

Na spotkanie zapraszamy szczególnie przedsiębiorców, którzy chcą podnieść bezpieczeństwo prowadzonych przez siebie interesów. Będą oni mogli uzyskać od naszego detektywa wskazówki między innymi na temat możliwości weryfikacji kontrahentów biznesowych czy weryfikacji uczciwości i wiarygodności pracowników.

W konsultacjach z prywatnym detektywem w Gdańsku mogą wziąć udział także osoby prywatne, które są zainteresowane uzyskaniem pomocy w sprawach rodzinnych (zbieranie dowodów zdrady, kontrola rodzicielska) lub cywilnych. Osoby, które odwiedzą nasze biuro detektywistyczne w Gdańsku w dniu 29 maja 2017 roku będą mogły także nieodpłatnie skonsultować swój problem z radcą prawnym współpracującym z naszą agencją detektywistyczna.

Wszyscy Klienci zainteresowani spotkaniem z naszym detektywem w Gdańsku proszeni są o umówienie się na spotkanie. Można to uczynić telefonicznie pod numerem telefonu +48 534 504 463 lub mailowo poprzez skrzynkę pocztową detektyw-gdansk@agencjadetektywistyczna.pl. Przy zgłoszeniach mailowych proszę pamiętać o podaniu numeru telefonu do kontaktu celem potwierdzenia spotkania z naszą agencją detektywistyczną w Gdańsku.

Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc na darmowe konsultacje z naszym prywatnym detektywem jest ograniczona, a czas konsultacji nie może przekroczyć 45 minut. Jednocześnie planujemy organizowanie dalszych tego typu spotkań, o czym będziemy Państwa informowali.

Zespół Agencji Detektywistycznej Detektyw

< Powrót do bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *