< Powrót do bloga

Detektyw Słupsk – wywiad gospodarczy w SłupskuWszystkich przedsiębiorców z terenu Słupska i Lęborka zachęcamy do skorzystania z wiosennej promocji Agencji Detektywistycznej Detektyw dotyczącej usługi wywiadu gospodarczego, która obowiązuje od 29 maja do 30 czerwca 2017 roku.

Detektyw Słupsk w ramach promowanej usługi przeprowadzi analizę kondycji ekonomicznej wskazanego podmiotu gospodarczego w rejonu powiatu słupskiego lub lęborskiego. Raport końcowy naszego biura detektywistycznego uwzględni między innymi takie aspekty badanego przedsiębiorstwa, jak:

  • ocena bieżącej sytuacji finansowej;
  • ocena ryzyka niewypłacalności w horyzoncie miesiąca oraz jednego roku;
  • ocena rzetelności składanych sprawozdań finansowych (jeśli podmiot jest zobowiązany do składania sprawozdań);
  • analizę powiązań osobowych pod kątem obecności w otoczeniu osób niewypłacalnych;
  • stabilność branży, w której działa;

Promocyjna cena wywiadu gospodarczego w naszym biurze detektywistycznym w Słupsku we wskazanym powyżej zakresie wynosi 1600 PLN netto. Czas jego realizacji może wynosić od 5 do 15 dni roboczych.

Dodatkowo, w razie zainteresowania pogłębionym wywiadem gospodarczym (zawierającym między innymi opinię biegłego rewidenta, raport z obserwacji prowadzonej przez prywatnego detektywa, analizę stanu kadrowego oraz ocenę zadowolenia i lojalności pracowników), do końca czerwca możemy zaoferować rabat w wysokości 30% na tę usługę. Wywiad pogłębiony może zostać uzupełniony także o inne oczekiwane przez Klienta informacje.

Nasz prywatny detektyw ze Słupska wszystkie czynności realizuje z należytą dyskrecją, a fakt realizacji usługi pozostanie na zawsze tylko do wiadomości naszej agencji detektywistycznej oraz Zleceniodawcy.

 

< Powrót do bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *