Detektyw Gdynia

Trójmiejska filia naszej agencji detektywistycznej, to obok detektywa w Gdańsku, także prywatny detektyw w Gdyni, który swoim zasięgiem działania obejmuje miasto Gdynia oraz powiat wejherowski (z miastami Wejherowo, Rumia, Reda, Puck, Władysławowo).

Kontakt z biurem detektywistycznym w Gdyni odbywa się poprzez dyżurnego detektywa (tel. 534 504 463, detektyw-gdynia@agencjadetektywistyczna.com.pl), który w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu umówi osobiste spotkanie z prywatnym śledczym. Dzięki temu, po wstępnym rozpoznaniu problemu, będziemy mogli przedstawić Państwu konkretną propozycję współpracy w oparciu o wycenę zlecenia detektywistycznego oraz wstępny plan działań detektywa.

W sprawach rodzinnych i gospodarczych zalecamy, aby komunikacja z naszą agencją detektywistyczną odbywał się w sposób możliwie bardzo ograniczający ryzyko ujawnienia faktu tego kontaktu osobom potencjalnie figurującym w sprawie. Pozwoli to zachować współpracę z detektywem w należytej dyskrecji i zmniejszyć ryzyko dekonspiracji podczas ewentualnych późniejszych działań operacyjnych realizowanych przez nasze biuro detektywistyczne.

Detektyw Gdynia – tel. 534 504 463

 

Gdynia to nowoczesne miasto, dlatego każdy nasz detektyw operujący na tym tym obszarze jest doskonale zaznajomiony nie tylko z topografią okolicy oraz północnych Kaszub (Wejherowo, Władysławowo, Puck, Kartuzy), ale także bardzo dobrze radzi sobie z nowinkami technicznymi i doskonale obraca się w lokalnym środowisku biznesowym. Dlatego Agencja Detektywistyczna Detektyw chętnie podejmuje się zleceń dotyczących spraw gospodarczych związanych z branżą morską i stoczniową oraz równie dobrze znaną nam i rozwiniętą na Pomorzu branżą IT oraz usług wspólnych. Obok tego biuro detektywistyczne w Gdyni realizuje dla swoich Klientów wszystkie inne typowe usługi detektywistyczne, które obejmują obserwacje, zbieranie dowodów zdrady, wykrywanie podsłuchów cy skuteczną windykację operacyjną.

W sprawach osób prywatnych, szczególnie dotyczących kwestii rodzinnych (niewierność, kontrola rodzicielska) potrafimy zachować należytą ostrożność operacyjną i dyskrecję. Każdy nasz detektyw z Gdyni bezwzględnie przestrzega zasad etyki zawodowej, a nasza agencja detektywistyczna posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

UWAGA! Prywatny detektyw realizujący czynności na terenie Gdyni, Gdańska oraz w promieniu 50 km od Trójmiasta nie pobiera dodatkowych opłat z tytułu dojazdu do miejsca prowadzenia czynności detektywistycznych.

Klientów z innych miejscowości  zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem w najbliższej położonej filii Agencji Detektywistycznej Detektyw: