Detektyw Szczecin

Wszystkich Klientów z zachodniej części województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym w Szczecinie. Do Państwa dyspozycji jest nasz zespół w składzie:

  • Adam – detektyw ze Szczecina, 12 lat doświadczenia w branży;
  • Zbyszek – detektyw ze Świnoujścia, 3 lata w branży;
  • Tomek – asystent detektywa ze Szczecina;
  • Olga – asystentka detektywa ze Szczecina, magister prawa;

Naszym Zleceniodawcom pomagamy nie tylko w tak typowych kwestiach jak zbieranie dowodów zdrady, kontrola rodzicielska, ustalanie danych adresowych, skuteczna windykacja czy poszukiwanie zaginionych. Nasza agencja detektywistyczna w Szczecinie realizuje także czynności z zakresy wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego, weryfikacji kandydatów do pracy czy ochronie przed nieuczciwą konkurencją. Pomagamy także w doborze, konfiguracji i montażu najlepszego sprzętu detektywistycznego. Nasz detektyw także doradzi w zakresie zabezpieczeń przez inwigilacją.

Bliższe informacje o naszych usługach oraz o cenniku usług detektywistycznych obowiązujących w Agencji Detektywistycznej Detektyw w Szczecinie można uzyskać mailowo (detektyw-szczecin@agencjadetektywistyczna.com.pl) lub telefonicznie pod numerem telefonu 534 504 463. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy nie tylko dyskrecję, ale także wysoką skuteczność naszych usług.

Nasi detektywi mogą dojechać na nie zobowiązuje spotkanie na terenie miast: Świnoujście, Międzyzdroje, Gryfice, Goleniów, Stargard. Obszarem działania obejmujemy jednak nie tylko województwo zachodniopomorskie, ale także województwa ościenne. Podejmujemy się także realizacji czynności detektywistycznych na terenie Niemiec oraz Szwecji.

Detektyw Szczecin – tel. 534 504 463