Detektyw Gdańsk

W Gdańsku znajduje główna siedziba Agencji Detektywistycznej Detektyw w Trójmieście. Tutaj dyżuruje prywatny detektyw, który czeka na zgłoszenia Państwa problemów, tutaj także odbywa się większość spotkań z Klientami naszego biura detektywistycznego dotyczących zleceń obejmujących województwo pomorskie.

Osoby zainteresowane naszymi usługami detektywistycznymi w Gdańsku i Sopocie oraz umówieniem spotkania z naszym prywatnym detektywem, zapraszamy do dyskretnego kontaktu pod numerem telefonu +48 663 432 777. Można także kierować zapytania na adres prywatnego detektywa w Gdańsku detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl. Odpowiemy na każdą wysłaną wiadomość z ciągu 24 godzin.

W celu zapewnienia optymalnego poziomu poufności, prosimy upewnić się, że kontakt z Detektyw Gdańsk odbywa się z bezpiecznego numeru telefonu, a dotarcie na naszą stroną internetową nastąpiło z komputera, do którego nie mają dostępu osoby, wobec których mogą być w przyszłości prowadzone czynności detektywistyczne.

Detektyw Gdańsk – tel. +48 663 432 777

Filia Agencji Detektywistycznej Detektyw w Gdańsku świadczy Zleceniodawcom pełen zakres naszych usług detektywistycznych, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm m.in.:

 • zbieranie dowodów do spraw sądowych
 • zbieranie dowodów zdrady
 • poszukiwanie mienia
 • negocjacje lokatorskie
 • poszukiwanie osób
 • obserwacja osób
 • ujawnienie majątku
 • eksmisje, windykacja
 • weryfikacja kontrahentów biznesowych
 • wywiad i kontrwywiad gospodarczy
 • wykrywanie podsóuchów

Ze względu na nadmorskie położenie oraz turystyczną atrakcyjność Gdańska i całego Trójmiasta, oferujemy Klientom także następujące mniej popularne usługi:

 • obserwację osób przebywających na wodzie (łodzie, żaglówki);
 • asystę osobom udającym się w podróż drogą morską do Szwecji;
 • dokumentowanie zachowań osób przebywających na wyoczynku lub w podróży służbowej w Trójmieście lub na Kaszubach;
 • ujawnianie przestępstw popełnianych na morzu oraz w firmach związanych z branżą morską i logistyczną;
 • monitoring rzeczywistego obłożenia mieszkań przeznaczonych na czasowy wynajem dla turystów;

Usługi prywatnego detektywa z Gdańska

Nasze usługi dostępne są w Gdańsku, na terenie całego kraju, Europy oraz krajów Bliskiego Wschodu. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz kadrę najwyższej klasy specjalistów. Dokładnie znamy topografię miasta, lokale oraz instytucje użytku publicznego. Posiadamy szerokie kontakty co znacznie przyspiesza realizacje niektórych zleceń. Nasze działania realizowaliśmy już w większości dzielnic Gdańska m.in. :  Gdańsk Aniołki, Gdańsk Brętowo, Gdańsk Brzeźno, Gdańsk Chełm, Gdańsk Jasień, Gdańsk Kokoszki, Gdańsk Letnica, Gdańsk Matarnia,  Gdańsk Nowy Port, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Olszynka, Gdańsk Orunia, Gdańsk Osowa, Gdańsk Przymorze, Gdańsk Siedlce, Gdańsk Stogi, Gdańsk Suchanino, Gdańsk Śródmieście, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Zaspa oraz Gdańsk Żabianka.

Typowe sprawy detektywistyczne w Gdańsku

Sprawy detektywistyczne w Gdańsku obejmują szeroki zakres zagadnień, od zaginięć turystów po kradzieże zabytkowych przedmiotów, sprawy społeczne i oszustwa finansowe. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zasobom jesteśmy w stanie skutecznie działać na rzecz naszych klientów w celu rozwiązania rozmaitych problemów detektywistycznych w Gdańsku.

Typowe sprawy z jakimi mamy doczynienia w Gdańsku:

 1. Zaginięcia, poszukiwanie osób.
  Gdańsk przyciąga rocznie tysiące turystów, co oznacza, że zaginięcie turysty jest dość powszechnym zjawiskiem. Często uczestniczymy w działaniach mających na celu odnalezienie zaginionych osób. W tego typu sprawach istotne jest przejrzenie nagrań z monitoringu, przeprowadzenie wywiadów z świadkami i korzystanie z lokalnych kontaktów, aby jak najszybciej odnaleźć zaginionego turystę i przywrócić go bezpiecznie rodzinie.
 2. Kradzieże zabytkowych przedmiotów.
  Gdańsk słynie ze swojego bogatego dziedzictwa historycznego, dlatego kradzieże zabytkowych przedmiotów są poważnym problemem. Specjalizujemy się w dziedzinie ochrony zabytków. Często prowadzimy dochodzenia mające na celu odnalezienie skradzionych dzieł sztuki czy innych cennych przedmiotów. Współpracujemy z z lokalnymi muzeami, domami aukcyjnymi i organami ścigania, aby odzyskać utracone przedmioty.
 3. Oszustwa finansowe, sprawy związane z wywiadem gospodarczym.
  Gdańsk jest również miejscem, w którym dochodzi do różnego rodzaju oszustw finansowych. Podejmujemy się wykrywania i śledzenia przypadków oszustw, fałszerstw dokumentów, prania brudnych pieniędzy czy nadużyć w sektorze handlu. Działając na podstawie zgromadzonych dowodów i analizując transakcje finansowe, jesteśmy w stanie pomóc w ujawnieniu i zidentyfikowaniu sprawców tych przestępstw.
 4. Poszukiwanie skradzionego mienia.
  Często jesteśmy zatrudniani w celu odnalezienia skradzionych przedmiotów lub odzyskania utraconego mienia. Mogą to być zarówno cenne przedmioty osobiste, jak i mienie biznesowe. Prowadzimy dochodzenia, śledzimy tropy i zbieramy informacje, aby zlokalizować i odzyskać skradzione mienie. Współpracujemy z właścicielami, policją i specjalistycznymi agencjami, aby skutecznie odnaleźć zaginione przedmioty.
 5. Sprawy rozwodowe i alimentacyjne.
  Rozwody i spory alimentacyjne to kolejna kategoria spraw, w których często pomagamy naszym klientom. Prowadzimy dochodzenia mające na celu zgromadzenie dowodów dotyczących niewierności, ukrywania majątku czy nieprawidłowego zachowania w celu ustalenia winy lub prawdziwych okoliczności danego przypadku. Dostarczamy rzetelnych informacji, które mogą być wykorzystane w postępowaniach rozwodowych lub dotyczących alimentów.
 6. Wykrywanie podsłuchów.
  W dzisiejszym świecie, gdzie prywatność jest cennym towarem, wykrywanie podsłuchów stało się niezwykle istotnym zadaniem detektywów. Realizujemy działania w zakresie wykrywania i usuwania podsłuchów. Przeprowadzamy szczegółowe badania pomieszczeń, korzystając z zaawansowanego sprzętu detekcyjnego i umiejętności technicznych, aby zlokalizować i usunąć wszelkie urządzenia podsłuchowe.

Detektyw z Gdańska działa również w innych miastach

Klientów zainteresowanych naszymi usługami detektywistycznymi w innych miastach północnej Polski, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z prywatnym detektywem w najbliższej położonej filii naszego biura detektywistycznego:

Kontakt do prywatnego detektywa z Gdańska

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz sto procent profesjonalizmu. Kontakt z prywatnym detektywem pod numerem telefonu: +48 663 432 777

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy dyskrecję i wysoki stopień poufności kontaktu. Pełna oferta usług detektywistycznych: Usługi detektywistyczne

<- Powrót do Biuro detektywistyczne