Detektyw Gdańsk

W Gdańsku znajduje główna siedziba Agencji Detektywistycznej Detektyw w Trójmieście. Tutaj dyżuruje prywatny detektyw, który czeka na zgłoszenia Państwa problemów, tutaj także odbywa się większość spotkań z Klientami naszego biura detektywistycznego dotyczących zleceń obejmujących województwo pomorskie.

Osoby zainteresowane naszymi usługami detektywistycznymi w Gdańsku i Sopocie oraz umówieniem spotkania z naszym prywatnym detektywem, zapraszamy do dyskretnego kontaktu pod numerem telefonu 534 504 463. Można także kierować zapytania na adres prywatnego detektywa w Gdańskudetektyw-gdansk@agencjadetektywistyczna.com.pl. Odpowiemy na każdą wysłaną wiadomość z ciągu 24 godzin.

W celu zapewnienia optymalnego poziomu poufności, prosimy upewnić się, że kontakt z Detektyw Gdańsk odbywa się z bezpiecznego numeru telefonu, a dotarcie na naszą stroną internetową nastąpiło z komputera, do którego nie mają dostępu osoby, wobec których mogą być w przyszłości prowadzone czynności detektywistyczne.

Detektyw Gdańsk – tel. 534 504 463

Filia Agencji Detektywistycznej Detektyw w Gdańsku świadczy Zleceniodawcom pełen zakres naszych usług detektywistycznych, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jednak ze względu na nadmorskie położenie oraz turystyczną atrakcyjność Gdańska i całego Trójmiasta, oferujemy Klientom także następujące mniej popularne usługi:

  • obserwację osób przebywających na wodzie (łodzie, żaglówki);
  • asystę osobom udającym się w podróż drogą morską do Szwecji;
  • dokumentowanie zachowań osób przebywających na wypoczynku lub w podróży służbowej w Trójmieście lub na Kaszubach;
  • ujawnianie przestępstw popełnianych na morzu oraz w firmach związanych z branżą morską i logistyczną;
  • monitoring rzeczywistego obłożenia mieszkań przeznaczonych na czasowy wynajem dla turystów;

Klientów zainteresowanych naszymi usługami detektywistycznymi w innych miastach północnej Polski, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z prywatnym detektywem w najbliższej położonej filii naszego biura detektywistycznego:

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy dyskrecję i wysoki stopień poufności kontaktu.