Detektyw Słupsk – wywiad gospodarczy w Słupsku

Wszystkich przedsiębiorców z terenu Słupska i Lęborka zachęcamy do skorzystania z wiosennej promocji Agencji Detektywistycznej Detektyw dotyczącej usługi wywiadu gospodarczego, która obowiązuje od 29 maja do 30 czerwca 2017 roku.

Detektyw Słupsk w ramach promowanej usługi przeprowadzi analizę kondycji ekonomicznej wskazanego podmiotu gospodarczego w rejonu powiatu słupskiego lub lęborskiego. Raport końcowy naszego biura detektywistycznego uwzględni między innymi takie aspekty badanego przedsiębiorstwa, jak:

 • ocena bieżącej sytuacji finansowej;
 • ocena ryzyka niewypłacalności w horyzoncie miesiąca oraz jednego roku;
 • ocena rzetelności składanych sprawozdań finansowych (jeśli podmiot jest zobowiązany do składania sprawozdań);
 • analizę powiązań osobowych pod kątem obecności w otoczeniu osób niewypłacalnych;
 • stabilność branży, w której działa;

Poznaj konkurencje i partnerów biznesowych

Promocyjna cena wywiadu gospodarczego w naszym biurze detektywistycznym w Słupsku we wskazanym powyżej zakresie wynosi 1600 PLN netto. Czas jego realizacji może wynosić od 5 do 15 dni roboczych.

Dodatkowo, w razie zainteresowania pogłębionym wywiadem gospodarczym (zawierającym między innymi opinię biegłego rewidenta, raport z obserwacji prowadzonej przez prywatnego detektywa, analizę stanu kadrowego oraz ocenę zadowolenia i lojalności pracowników), do końca czerwca możemy zaoferować rabat w wysokości 30% na tę usługę. Wywiad pogłębiony może zostać uzupełniony także o inne oczekiwane przez Klienta informacje.

Nasz prywatny detektyw ze Słupska wszystkie czynności realizuje z należytą dyskrecją, a fakt realizacji usługi pozostanie na zawsze tylko do wiadomości naszej agencji detektywistycznej oraz Zleceniodawcy.

<- powrót na stronę główną agencji: Agencja detektywistyczna

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne