Nasze silne strony

Na polskim rynku usług detektywistycznych istnieje wiele agencji detektywistycznych oraz działa setki samodzielnych prywatnych detektywów. Z pewnością są w tym gronie solidne firmy, jak i mniej profesjonalne podmioty. Agencja Detektywistyczna ze swojego rynkowego wyróżnika uczyniła nastawienie na zadowolenie Klienta, transparentność działania, uczciwe warunki współpracy oraz odpowiedzialne podejście do relacji ze Zleceniodawcą.

Dlatego osoby korzystające z naszych usług nie usłyszą od nas, że jesteśmy w stanie rozwiązać każdą sprawę. Nie dowiedzą się też, że każdy nasz detektyw ma 100% skuteczności. Nie powiemy też nikomu, że nasze usługi detektywistyczne są tanie.

Możemy jednak zapewnić, że nasz detektyw każdy Państwa problem potraktuje z należytą powagą i bardzo dokładnie rozpozna sprawę, zanim zaproponuje jakiekolwiek konkretne działanie. Gwarantujemy, że nie będziemy podejmować się niewykonalnych zadań i tym samym narażać Klienta na ponoszenie nieuzasadnionych wydatków. Jednak, gdy już zdecydujemy się na współpracę, to zlecenie zostanie zrealizowane zgodnie z priorytetami nadanymi przez Klienta – albo w najkrótszym możliwym czasie, albo w możliwie najmniejszym budżecie.

W teraz pozostałe konkretne atuty naszego biura detektywistycznego, które każdy Klient będzie mógł samodzielnie zweryfikować w toku współpracy.

Uczciwa umowa

Nasza umowa nie ma kruczków, drobnej czcionki i gwiazdek. Nie boimy się dokładnej analizy jej treści przez pełnomocnika Klienta i zawsze sami zachęcamy naszych Zleceniodawców, aby właśnie w oparciu o konkretne zapisy w umowie na świadczenie usług detektywistycznych dokonywali oceny profesjonalizmu każdej agencji detektywistycznej.

Dostęp do informacji

Każda realizowana przez nas sprawa ma jednego i tylko jednego koordynującego, nawet jeśli realizowane jest przez zespół złożony z kilku detektywów. Dzięki temu odpowiedzialność za sukces spoczywa w konkretnych rękach, a Klient ma zawsze dostęp do informacji poprzez jedną konkretną wskazaną w umowie osobę.

Bardzo liczne detektywistyczne zaplecze kadrowe

Obejmuje łącznie 62 licencjonowanych prywatnych detektywów w różnych miastach Polski. Są to zarówno nasi pracownicy etatowi, jak i pracownicy trwale współpracujących z nami zaufanych lokalnych biur detektywistycznych. Zatem podczas pracy operacyjnej nigdy nie jesteśmy sami.

Solidne zaplecze techniczne

Posiadamy bogate i nowoczesne zaplecze techniczne, które jest do ciągłej dyspozycji naszych detektywów. Posiadany przez naszą agencję detektywistyczną sprzęt detektywistyczny wykorzystujemy tylko zgodnie z prawem.

Plan działań

Każde zlecenie traktujemy jako przedsięwzięcie realizowane wspólnie z Klientem w celu rozwiązania jego problemu. Dlatego wtajemniczamy Zleceniodawcę w plan działania, jednocześnie wsłuchując się w jego uwagi i sugestie. Dzięki temu mamy pewność, że plan uwzględnia sytuację Klienta i daje mu poczucie kontroli nad zakresem działań i budżetem.

Zapraszamy także do poczytania o wartościach, z którymi utożsamiają się właściciele, pracownicy oraz wszyscy współpracownicy Agencji Detektywistycznej Detektyw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Usługi detektywistyczne