Detektyw Elbląg

Filia Agencji Detektywistycznej Detektyw w Elblągu obejmuje swoim działaniem powiat elbląski, iławski, braniewski i ostródzki z miastami Elbląg, Iława, Braniewo i Ostróda. Nasz zespół operacyjny prowadzi także czynności detektywistyczne na Żuławach oraz na Mierzei Wiślanej. W sezonie wakacyjnym, w związku ze wzmożonym ruchem turystycznym, możemy liczyć na wsparcie także detektywów z innej części województwa warmińsko-mazurskiego.

Nasz detektyw w Elblągu udzieli Państwu pomocy w zakresie spraw związanych z wykrywaniem oraz dokumentowaniem zdrady partnera życiowego, ujawniania majątku oraz źródeł dochodu czy ustaleń teleadresowych. Można liczyć także na nasze wsparcie w zakresie wywiadu gospodarczego, weryfikacji pracowników oraz skutecznej windykacji. Agencja Detektywistyczna Detektyw realizuje także działania usprawniające windykację należności oraz zbieranie dowodów do toczących się postępowań karnych i cywilnych.

Kontakt z naszym biurem detektywistycznym w Elblągu można nawiązać:

W obu przypadkach Państwa zgłoszenie jest przekazywane przez dyżurnego detektywa do odpowiedniej komórki operacyjnej zajmującej się danym typem spraw (sprawy rodzinne, sprawy karne, poszukiwanie zaginionych, sprawy gospodarcze), która niezwłocznie nawiązuje kontakt celem umówienia spotkania. Wszystkim zgłaszającym się do nas z problemami gwarantujemy anonimowość i pełną dyskrecję.

Detektyw Elbląg – tel. +48 663 432 777

Klientów z innych miejscowości  zapraszamy do kontaktu z detektywem w najbliższej położonej filii naszego biura detektywistycznego:

Pełna oferta usług detektywistycznych: Usługi detektywistyczne

<- Powrót do Biuro detektywistyczne