Agencja Detektywistyczna Detektyw – pomorskie

Województwo pomorskie zamieszkuje ponad 2 miliony mieszkańców, z czego ponad milion osób mieszka w aglomeracji trójmiejskiej (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Tczew, Puck, Władysławowo). To właśnie w Trójmieście rozpoczęła w 2016 roku działalność Agencja Detektywistyczna Detektyw i tutaj znajduje się siedziba Zarządu firmy. Tutaj właśnie w bezpośrednią pracę operacyjną w terenie angażują się właściciele biura detektywistycznego.

Pomorski oddział Agencji Detektywistycznej

Pomorski oddział Agencji Detektywistycznej Detektyw obejmuje następujące filie:

  • Detektyw Gdańsk – centrala biura detektywistycznego w województwie pomorskim i Trójmieście, obejmuje Gdańsk, Sopot oraz Pruszcz Gdański;
  • Detektyw Gdynia – miasto Gdynia oraz powiat wejherowski (Wejherowo, Rumia, Reda, Puck, Władysławowo);
  • Detektyw Słupsk – miasta Słupsk i Lębork oraz miasta Ustka i Łeba;
  • Detektyw Tczew – miasto Tczew oraz Malbork, Pelplin, Starogard Gdański, Kwidzyn;
  • Detektyw Chojnice – miasta Chojnice, Człuchów i Miastko;
  • Detektyw Kościerzyna – miasta Kościerzyna, Kartuzy, Bytów, Sierakowice;

Zapraszamy do kontaktu z najbliższą filią lub z naszą centralą (tel. 663 432 777). Można także wysłać dyskretną wiadomość do naszego detektywa e-mail na adres detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl. Gwarantujemy kontakt zwrotny w ciągu 12 godzin.

Naszym działaniem obejmujemy całe województwo pomorskie uwzględniając także następujące miejscowości: Sopot, Kwidzyn, Malbork, Starogard Gdański, Człuchów, Bytów, Kartuzy, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Hel. Działania operacyjne w miejscowościach poniżej 50 000 mieszkańców zawsze prowadzone są przez detektywów z Trójmiasta, co zapewnia optymalny poziom dyskrecji i odpowiednio chroni przed dekonspiracją.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Usługi detektywistyczne