Detektyw Łódź

Biuro detektywistyczne w Łodzi pomaga Klientom indywidualnym i instytucjonalnym z powiatu łódzkiego w rozwiązywaniu problemów.

Osobom fizycznym nasz detektyw może pomóc w obserwacji wskazanych osób. Szczególnie w przypadku podejrzeń o zdradę jego praca operacyjna może przyczynić się do uzyskania dowodów niewierności, które zaprezentowane w sądzie mogą przesądzić o winie za rozkład pożycia małżeńskiego. Nasze biuro detektywistyczne podejmuje się także zleceń z zakresu kontroli rodzicielskiej oraz innych ustalań o charakterze rodzinnym.

W toku czynności operacyjnych nasi detektywi mogą ujawnić majątek wytypowanej osoby lub ustalić jej dane teleadresowe. Możemy się podjąć uzyskania danych osobowych właściciela telefonu. Nasza agencja detektywistyczna poszukuje osób zaginionych i  ukrywających się, nie tylko na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, ale także całej Polski i Europy. Wykrywamy podsłuchy i inne urządzenia szpiegowskie przy wykorzystaniu najnowszego i najbardziej skutecznego sprzętu detektywistycznego. Oferujemy przy tym bardzo konkurencyjny cennik usług detektywistycznych.

W oparciu o najlepszych specjalistów oferujemy zaawansowane czynności z zakresu informatyki śledczej. Przy współpracy z certyfikowanymi laboratoriami jesteśmy w stanie wykonywać ekspertyzy kryminalistyczne, w tym najbardziej popularne badania dna.

W przypadku przedsiębiorstw nasz prywatny detektyw może udzielić wsparcia w zakresie skutecznej windykacji trudnych należności. Sprawdzamy także wiarygodność kandydatów do pracy oraz lojalność obecnych pracowników firmy. Realizujemy zadania z zakresu wywiadu gospodarczego oraz przeciwdziałania wrogiej aktywności firm konkurencyjnych. Potrafimy zebrać przekonywujące dowody na przejawy nieuczciwej konkurencji. Zabezpieczamy skutecznie tajemnice handlowe przedsiębiorstwa i wspieramy śledztwa dotyczące oszustw i kradzieży na szkodę naszych Zleceniodawców. Zbierane przez nas dowody potrafimy w przekonywujący sposób zaprezentować w toku procedury karnej.

Do dyspozycji naszego detektywa w Łodzi pozostaje zespół zaufanych współpracowników – asystenci detektywa, radca prawny, psycholog, informatyk śledczy oraz kryminalistyk. Dlatego Klienci naszego biura detektywistycznego mogą liczyć na kompleksową obsługę i pomoc w rozwiązaniu ich problemu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym detektywem z Łodzi:

Wszystkim naszym Zleceniodawcom zapewniamy pełną poufność i współpracę opartą na uczciwej i partnerskiej umowie o świadczenie usług detektywistycznych. Pozostajemy przy tym otwarci na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące prowadzonej przez nas działalności detektywistycznej.

Detektyw Łódź – tel. +48 663 432 777

Pełna oferta usług detektywistycznych: Usługi detektywistyczne