Detektyw Słupsk, Lębork

Słupska filia Agencji Detektywistycznej Detektyw to najbardziej wysunięta na zachód nasza grupa operacyjna w województwie pomorskim. Obejmuje ona zasięgiem swojego działania miasta Słupsk oraz Lębork oraz bardzo rozległe terytorialnie powiaty słupski i lęborski (między innymi miasta Łeba, Ustka, Damnica, Kobylnica). Ze względu na brak dużych skupisk ludności poza stolicą powiatu, wszelkie działania operacyjne muszą być tu przeprowadzane bardzo ostrożnie ze względu na wysokie ryzyko zwracania na siebie uwagi mieszkańców. Dlatego bardzo często korzystamy ze wsparcia detektywów z Gdyni oraz detektywów z Gdańska, którzy zapewniają nam swoją obecnością większą elastyczność działania.

Biuro detektywistyczne w Słupsku w przeważającej większości spraw zajmuje się sprawami rodzinnymi (dokumentowanie zdrady małżeńskiej lub czynności związane z kontrolą sprawowania opieki nad dzieckiem przez opiekuna). Szczególnie dużo tego typu spraw trafia do nas w okresie sezonu letniego, kiedy to w pasie nadmorskim przebywa równocześnie kilkadziesiąt tysięcy przyjezdnych gości. Nieco rzadziej zajmujemy się rozwiązywaniem problemów biznesowych dotyczących oszustw na szkodę przedsiębiorstw oraz weryfikacją wiarygodności i wypłacalności partnerów handlowych. Nasi detektywi ze Słupska i Lęborka relatywnie często otrzymują jednak sprawy związane z ustalaniem majątku oraz windykacją terenową.

Cennik usług detektywistycznych na terenie Słupska, Lęborka, Ustki i okolic jest przystępny i elastyczny. Detektywi nie obciążają Klientów kosztami dojazdu na obszarze powiatu słupskiego i lęborskiego, a koszt stawiennictwa się w sądzie lub zeznań na Policji jest uwzględniony w podstawowych stawkach godzinowych.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług detektywa w Słupsku mogą kontaktować się z naszym biurem za pośrednictwem telefonu +48 663 432 777 lub mailowo na adres detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl. Analizujemy każde zgłoszenie i podejmujemy się jego rzetelnej oceny oraz wyceny.

Detektyw Słupsk – tel. +48 663 432 777

Pełna oferta usług detektywistycznych: Usługi detektywistyczne

<- Powrót do Biuro detektywistyczne