Detektyw biura terenowe

Szybkość i precyzję działania zawdzięczamy wspólnej kooperacji detektywów ze środkowej i północnej części Polski. Wymiana informacji, specjaliści z różnych branż w tym informatycy oraz prawnicy, połączone centrum logistyczne i dostęp do najnowocześniejszej technologii zapewnia nam przewagę nad konkurencją w skuteczności realizacji powierzonych zadań.

Nasza Agencja Detektywistyczna zatrudnia wyłącznie licencjonowanych detektywów z dużym doświadczeniem. Podzieleni jesteśmy na zespoły operujące w wybranych województwach. W zależności od sprawy z jaką zgłasza się klient jest mu przydzielany jeden detektyw prowadzący oraz zespół wsparcia. Wraz ze wzrostem poziomu trudności i skomplikowania zlecenia dołączane są kolejne zespoły z przyległych województw.

Zespoły wsparcia oddziałów terenowych

Ogólnopolski dyżurny telefon Agencji Detektywistycznej – +48 663 432 777.

Obszar działania oddziałów terenowych

Obszar działania naszej Agencji Detektywistycznej obejmuje zarówno całą Polskę, Europę jak i kraje nie wchodzące w jej skład. Nasi detektywi posiadają duże doświadczenie operacyjne w krajach wysokiego ryzyka. W ramach Agencji świadczymy również usługi ochroniarskie VIPów. Planujemy i prowadzimy globalną logistykę podróży. Monitoring w firmach oraz ochronę mienia.