Wykrywanie podsłuchów i sprzętu szpiegowskiego

Postęp technologiczny i miniaturyzacja spowodowały także znaczny wzrost dostępności urządzeń elektronicznych o szerokich możliwościach działania. Niestety nie wszyscy są gotowi używać je zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem, decydując się na wykorzystanie ich w celach nielegalnej inwigilacji.

Wychodząc na przeciw obawom Klientów o ich bezpieczeństwo informacyjne, dokonujemy szczegółowych kontroli udostępnionych pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, produkcyjnych oraz środków transportu pod kątem obecności sprzętu szpiegowskiego, m.in.:

  • podsłuchów;
  • ukrytych kamer;
  • lokalizatorów GPS;
  • urządzeń przechwytujących informacje wysyłane droga elektroniczną;

wykrywanie-urzadzen-podsluchowych-szpiegujacych

Zabezpieczanie miejsc spotkań biznesowych

Do realizacji poszukiwań wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt wykrywający. Istnieje także możliwość wypożyczenia takiego sprzętu wraz z przeszkoleniem z zakresu jego obsługi, jednak wiąże się to zwykle ze znacznym obniżeniem efektywności jego wykorzystania. Bowiem sprawne korzystanie z tak zwanych wykrywaczy elektronicznych wymaga nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale przede wszystkim wielu lat doświadczeń w jego obsłudze potwierdzonej sukcesami w ujawnianiu urządzeń szpiegowskich.

W przypadku ujawnienia w toku naszych czynności nielegalnego sprzętu, możemy podjąć się śledztwa celem wyświetlenia pochodzenia urządzeń oraz oszacowania ewentualnych zagrożeń spowodowanych jego obecnością. Możemy także wspierać organy ścigania poprzez monitoring procedury karnej w tej sprawie.

Zapewniamy profesjonalne usługi detektywistyczne! Jeżeli masz podejrzenia, że Twoje biuro, Twój dom jest celem nieuczciwych praktyk konkurencji zadzwoń do nas nr: 663 432 777. Sprawdzimy i zabezpieczymy Twoje pomieszczenia przed urządzeniami szpiegowskimi.