Detektyw Koszalin

Agencja Detektywistyczna Detektyw posiada doświadczony zespół operacyjny działający na terenie miasta Koszalin, powiatu koszalińskiego oraz okolicznych miejscowości – Sławno, Kołobrzeg, Darłowo, Szczecinek i Białogard. W sezonie letnim prowadzimy też czynności detektywistyczne na terenie kurortów nad Bałtykiem – Mielno, Ustronie Morskie, Dąbki, Mrzeżyno, Jarosławiec i Darłówko.

Prywatni detektywi z naszego biura detektywistycznego w Koszalinie realizują zadania na zlecenie osób prywatnych i firm obejmujące miedzy innymi:

  • ustalenia dotyczące zachowania osób fizycznych w kontekście ewentualnej zdrady lub nieuczciwości wobec partnera życiowego;
  • weryfikację wiarygodności kontrahentów biznesowych w obszarze ich kondycji ekonomicznej, wypłacalności oraz uczciwości;
  • ujawnianie majątku osób prywatnych i firm oraz ewentualne działania windykacyjne na rzecz wierzycieli;
  • poszukiwanie mienia skradzionego;
  • poszukiwanie osób;
  • analiza materiału DNA;
  • badania typu „tajemniczy Klient”;

O innych usługach świadczonych przez Agencję Detektywistyczną Detektyw oraz zespół prywatnych detektywów na terenie Koszalina i Kołobrzegu można poczytać w zakładce usługi detektywistyczne.

Klienci, dla których realizujemy czynności na terenie miast Koszalin i Kołobrzeg nie są obciążani kosztami paliwa związanymi z przemieszczaniem się naszych śledczych. Nie pobieramy także dodatkowych opłat z tytułu sporządzenia sprawozdania z realizacji zlecenia oraz stawiennictwa się detektywa w roli świadka w sądzie.

Biuro detektywistyczne w Koszalinie zaprasza do kontaktu pod numerem telefonu +48 663 432 777 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl. Kontakt z nami można nawiązać także za pomocą formularza kontaktowego w zakładce kontakt. Gwarantujemy dyskretną reakcję na każdą wiadomość w terminie 12 godzin od jej otrzymania.

Detektyw Koszalin – tel. +48 663 432 777

Pełna oferta usług detektywistycznych: Usługi detektywistyczne

<- Powrót do Biuro detektywistyczne