Detektyw Gdańsk – darmowe konsultacje

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich naszych dotychczasowych, obecnych oraz przyszłych Klientów do naszego biura detektywistycznego w Gdańsku na dzień darmowych konsultacji, który odbędzie się 29 maja 2017 roku. W tym dniu nasz detektyw pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach od 9:00 do 14:00.

Podczas spotkania będzie można skonsultować swój problem osobiście oraz uzyskać wstępną wycenę usługi detektywistycznej. Detektyw Gdańsk postara się zaproponować konkretny plan czynności detektywistycznych w danej sprawie lub udzielić wskazówek na temat możliwości samodzielnego poszukiwania rozwiązania przez Klienta.

Na spotkanie zapraszamy szczególnie przedsiębiorców, którzy chcą podnieść bezpieczeństwo prowadzonych przez siebie interesów. Będą oni mogli uzyskać od naszego detektywa wskazówki między innymi na temat możliwości weryfikacji kontrahentów biznesowych czy weryfikacji uczciwości i wiarygodności pracowników.

Prywatny detektyw darmowe konsultacje

W konsultacjach z prywatnym detektywem w Gdańsku mogą wziąć udział także osoby prywatne, które są zainteresowane uzyskaniem pomocy w sprawach rodzinnych (zbieranie dowodów zdrady, kontrola rodzicielska) lub cywilnych. Osoby, które odwiedzą nasze biuro detektywistyczne w Gdańsku w dniu 29 maja 2017 roku będą mogły także nieodpłatnie skonsultować swój problem z radcą prawnym współpracującym z naszą agencją detektywistyczna.

Wszyscy Klienci zainteresowani spotkaniem z naszym detektywem w Gdańsku proszeni są o umówienie się na spotkanie. Można to uczynić telefonicznie pod numerem telefonu +48 663 432 777 lub mailowo poprzez skrzynkę pocztową detektyw-gdansk@agencjadetektywistyczna.pl. Przy zgłoszeniach mailowych proszę pamiętać o podaniu numeru telefonu do kontaktu celem potwierdzenia spotkania z naszą agencją detektywistyczną w Gdańsku.

Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc na darmowe konsultacje z naszym prywatnym detektywem jest ograniczona, a czas konsultacji nie może przekroczyć 45 minut. Jednocześnie planujemy organizowanie dalszych tego typu spotkań, o czym będziemy Państwa informowali.

Zespół Agencji Detektywistycznej Detektyw

<- powrót na stronę główną agencji: Agencja detektywistyczna

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne