Detektyw Szczecin

Wszystkich Klientów z zachodniej części województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym w Szczecinie. Do Państwa dyspozycji jest nasz zespół w składzie:

  • Adam – detektyw ze Szczecina, 12 lat doświadczenia w branży;
  • Zbyszek – detektyw ze Świnoujścia, 3 lata w branży;
  • Tomek – asystent detektywa ze Szczecina;
  • Olga – asystentka detektywa ze Szczecina, magister prawa;

Naszym Zleceniodawcom pomagamy nie tylko w tak typowych kwestiach jak zbieranie dowodów zdrady, kontrola rodzicielska, ustalanie danych adresowych, skuteczna windykacja czy poszukiwanie zaginionych. Nasza agencja detektywistyczna w Szczecinie realizuje także czynności z zakresy wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego, weryfikacji kandydatów do pracy czy ochronie przed nieuczciwą konkurencją. Pomagamy także w doborze, konfiguracji i montażu najlepszego sprzętu detektywistycznego. Nasz detektyw także doradzi w zakresie zabezpieczeń przez inwigilacją.

Bliższe informacje o naszych usługach oraz o cenniku usług detektywistycznych obowiązujących w Agencji Detektywistycznej Detektyw w Szczecinie można uzyskać mailowo (detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl) lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 663 432 777. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy nie tylko dyskrecję, ale także wysoką skuteczność naszych usług.

Nasi detektywi mogą dojechać na nie zobowiązuje spotkanie na terenie miast: Świnoujście, Międzyzdroje, Gryfice, Goleniów, Stargard. Obszarem działania obejmujemy jednak nie tylko województwo zachodniopomorskie, ale także województwa ościenne. Podejmujemy się także realizacji czynności detektywistycznych na terenie Niemiec oraz Szwecji.

Detektyw Szczecin – tel. +48 663 432 777

Nasza oferta usług detektywistycznych: Usługi detektywistyczne

<- Powrót do Biuro detektywistyczne