Detektyw Gdynia

Trójmiejska filia naszej agencji detektywistycznej, to obok detektywa w Gdańsku, także prywatny detektyw w Gdyni, który swoim zasięgiem działania obejmuje miasto Gdynia oraz powiat wejherowski (z miastami Wejherowo, Rumia, Reda, Puck, Władysławowo).

Kontakt z biurem detektywistycznym w Gdyni odbywa się poprzez dyżurnego detektywa (tel. +48 663 432 777, detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl), który w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu umówi osobiste spotkanie z prywatnym śledczym. Dzięki temu, po wstępnym rozpoznaniu problemu, będziemy mogli przedstawić Państwu konkretną propozycję współpracy w oparciu o wycenę zlecenia detektywistycznego oraz wstępny plan działań detektywa.

prywatny-detektyw-gdynia-oferta-dlafirm-osobprywatnych

W sprawach rodzinnych i gospodarczych zalecamy, aby komunikacja z naszą agencją detektywistyczną odbywał się w sposób możliwie bardzo ograniczający ryzyko ujawnienia faktu tego kontaktu osobom potencjalnie figurującym w sprawie. Pozwoli to zachować współpracę z detektywem w należytej dyskrecji i zmniejszyć ryzyko dekonspiracji podczas ewentualnych późniejszych działań operacyjnych realizowanych przez nasze biuro detektywistyczne.

Detektyw Gdynia – tel. +48 663 432 777

Gdynia to nowoczesne miasto, dlatego każdy nasz detektyw operujący na tym tym obszarze jest doskonale zaznajomiony nie tylko z topografią okolicy oraz północnych Kaszub (Wejherowo, Władysławowo, Puck, Kartuzy), ale także bardzo dobrze radzi sobie z nowinkami technicznymi i doskonale obraca się w lokalnym środowisku biznesowym. Dlatego Agencja Detektywistyczna Detektyw chętnie podejmuje się zleceń dotyczących spraw gospodarczych związanych z branżą morską i stoczniową oraz równie dobrze znaną nam i rozwiniętą na Pomorzu branżą IT oraz usług wspólnych. Obok tego biuro detektywistyczne w Gdyni realizuje dla swoich Klientów wszystkie inne typowe usługi detektywistyczne, które obejmują obserwacje, zbieranie dowodów zdrady, wykrywanie podsłuchów cy skuteczną windykację operacyjną.

W sprawach osób prywatnych, szczególnie dotyczących kwestii rodzinnych (niewierność, kontrola rodzicielska) potrafimy zachować należytą ostrożność operacyjną i dyskrecję. Każdy nasz detektyw z Gdyni bezwzględnie przestrzega zasad etyki zawodowej, a nasza agencja detektywistyczna posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Działamy w Gdyni i najbliższych okolicach

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów z Gdyni. Wiele spraw z jakimi mamy styczność wymaga dużej elastyczności i umiejętności dostosowania się do szybko zmieniających się okoliczności. Nasza agencja detektywistyczna jest częścią największej trójmiejskiej grupy detektywistycznej. Wspólnie tworzymy silny i zaangażowany zespół, który jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

UWAGA! Prywatny detektyw realizujący czynności na terenie Gdyni, Gdańska oraz w promieniu 50 km od Trójmiasta nie pobiera dodatkowych opłat z tytułu dojazdu do miejsca prowadzenia czynności detektywistycznych.

Obszar nieobejmujący dodatkowych kosztów z tytułu dojazdu obejmuje wszystkie dzielnice Gdyni: Gdynia Babie Doły, Gdynia Chwarzno-Wiczlino, Gdynia Chylonia, Gdynia Cisowa, Gdynia Dąbrowa, Gdynia Działki Leśne, Gdynia Grabówek, Gdynia Kamienna Góra, Gdynia Karwiny, Gdynia Leszczynki, Gdynia Mały Kack, Gdynia Obłuże, Gdynia Oksywie, Gdynia Orłowo, Gdynia Pogórze, Gdynia Pustki, Gdynia Redłowo, Gdynia Śródmieście, Gdynia Wielki Kack, Gdynia Witomino, Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana oraz najbliższe miejscowości: Sopot, Gdańsk, Hel, Władysławowo, Puck, Rewa, Wejherowo, Lębork, Choczewo, Dębki, Żukowo, Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Trzew, Malbork, Elbląg.  

Klientów z innych miejscowości  zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem w najbliższej położonej filii Agencji Detektywistycznej Detektyw:

Pełna oferta usług detektywistycznych: Usługi detektywistyczne

Zapraszamy do kontaktu: +48 663 432 777

<- Powrót do Biuro detektywistyczne