Wypożyczalnia sprzętu detektywistycznego

Jak każde dobre biuro detektywistyczne, także Agencja Detektywistyczna Detektyw posiada bogate i nowoczesne zaplecze techniczne, które wykorzystuje (w granicach dopuszczalnych przez prawo) do realizacji czynności detektywistycznych dla swoich Klientów. Wychodząc jednak na przeciw oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się dodatkowo także wypożyczać posiadany przez nas sprzęt detektywistyczny i oddawać go do dyspozycji Klientów. Zarazem na terenie miast Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Elbląg, Bydgoszcz, Toruń, służymy osobistym fachowym doradztwem i instruktarzem w zakresie wykorzystania takiego sprzętu do wskazanych celów.

Profesjonalny sprzęt detektywistyczny do wypożyczenia

Informację o posiadanym przez nas sprzęcie detektywistycznym można znaleźć na podstronie sprzęt detektywistyczny. Istnieje także możliwość wypożyczenia każdego innego urządzenia detektywistycznego dostępnego na polskim rynku, wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę na adres sprzet-detektywistyczny@agencjadetektywistyczna.com.pl, a my przedstawimy ofertę w ciągu 24 godzin.

Agencja Detektywistyczna Detektyw nie bierze na siebie ryzyka związanego ze sposobem wykorzystania wypożyczonego sprzętu detektywistycznego przez Klienta.