Obserwacja osób

Obserwacja osób to chyba najczęściej wykonywana przez prywatnego detektywa czynność operacyjna. Polega ona na utrzymywaniu kontaktu wzrokowego z określoną osobą. Oczywiście najważniejsze jest tutaj to, aby ten kontakt był jednostronny. To znaczy, aby figurant nie zdawał sobie sprawy z tego, że ktoś obrał go sobie za cel swojego zadania.

Biuro detektywistyczne realizując czynności polegające na obserwacji osoby stosuje różne techniki i środki techniczne, które z jednej strony mają podnieść skuteczność obserwacji, a z drugiej strony zapewnić wyższy poziom konspiracji prowadzących sprawę detektywów. Dlatego coraz częściej wykorzystujemy w swojej pracy nowoczesne, ale w pełni dozwolone środki techniczne, takie jak wysokiej jakości kamery, noktowizory czy drony.

dyskretna-obserwacja-osob-z-ziemi-powietrza-detektyw

Obserwacja osób prywatny detektyw

Agencja Detektywistyczna Detektyw realizuje czynności obserwacji przeważnie w toku prowadzenia spraw związanych z dokumentowaniem niewierności czy ustalania majątku wskazanej osoby. Tego typu aktywność podejmowana jest także przy poszukiwaniu osób ukrywających się lub dokumentowaniu zachowań o charakterze przestępczym.

Obserwacja osoby może być jednak także zadaniem samym w sobie. Czasem prywatny detektyw realizujący takie zadanie nie zna prawdziwych celów Zleceniodawcy. Ma jednak sporządzić dokładną dokumentację fotograficzną lub filmową, oraz bardzo szczegółowy opis aktywności figuranta w określonym przedziale czasowym.

Koszt obserwacji realizowanej przez licencjonowanego detektywa, w zależności od okoliczności, rodzaju obserwacji (obserwacja piesza, obserwacja samochodowa), liczby zaangażowanych osób oraz wykorzystywanych środków technicznych, zaczyna od 100 PLN netto za każdą rozpoczętą godzinę operacyjną.

Zapewniamy profesjonalne usługi detektywistyczne! Jeżeli potrzebujesz pomocy w dyskretnej obserwacji osób zadzwoń do naszego biura nr: 663 432 777.