Prywatni detektywi

Zespół Agencji Detektywistycznej Detektyw tworzą licencjonowani detektywi, asystenci detektywów oraz osoby wspierające – radcowie prawni, psycholodzy, kryminalistycy oraz kryminolodzy. O sile naszego biura detektywistycznego stanowią wspólne wartości scalające naszą kadrę oraz ciągła chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Prywatny detektyw

Do usług naszych Klientów pozostają następujący detektywi:

  • Prywatny detektyw Michał – detektyw z Gdańska, 36 lat, były oficer Policji. Jego specjalizacją jest obserwacja.
  • Prywatny detektyw Anna – detektyw z Gdańska. Jej analityczny umysł oraz zdolności aktorskie znajdują zastosowanie w szczególnie trudnych i skomplikowanych sprawach.
  • Prywatny detektyw Adam – detektyw z Gdyni, 27 lat. Mimo młodego wieku doskonale pozyskuje informacje i znakomicie pilotuje drony.
  • Prywatny detektyw Tomek – detektyw z Tczewa, lat 40. Jesteśmy trzecim biurem detektywistycznym w którym pracuje, ale pierwszym, które potrafi wykorzystać jego umiejętności w zakresie informatyki śledczej.
  • Prywatny detektyw Igor – detektyw ze Słupska, lat 54. Emerytowany oficer Policji, który doskonale zna specyfikę okolic Słupska i Lęborka, a jego szerokie kontakty pozwalają szybko pozyskiwać sprawdzone informacje.
  • Prywatny detektyw Marta – detektyw z Koszalina. Jedyna kobieta z licencją w mieście, która świetnie obserwuje i doskonale zarządzania dużymi akcjami. Ma bardzo dobre CV.
  • Prywatny detektyw Wojtek – detektyw z Bydgoszczy, 47 lat. Z jego usług zrezygnowało państwo Polskie, zatem teraz możecie Państwo poprosić go o wsparcie w swoich prywatnych problemach.
  • Prywatny detektyw Krzysztof – detektyw z Torunia, 39 lat. Mimo młodego wieku, ma już 15 lat doświadczenia w pracy w różnych agencjach detektywistycznych. Jest bardzo skuteczny w pozyskiwaniu informacji i nie potrzebuje dużo snu.
  • Prywatny detektyw Cezary – detektyw z Elbląga, 47 lat. Pochodzi z gór, był na misji w Iraku, a teraz prowadzi misje dla naszych Klientów w województwie warmińsko-mazurskim.

To tylko kierownicy naszych lokalnych komórek operacyjnych, którzy koordynują pracę innych wyjątkowych detektywów i asystentów.

Uwaga, ze względu na poufność, niektóre imiona naszych pracowników zostały zmienione.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Usługi detektywistyczne