Badania DNA

Pomoc detektywa w ustaleniu ojcostwa, pokrewieństwa

Agencja Detektywistyczna Detektyw, we współpracy z renomowanymi i certyfikowanymi polskimi laboratoriami, wykonuje badania DNA. Takie badania mogą być pomocne między innymi przy:

  • ustalaniu ojcostwa;
  • zaprzeczaniu ojcostwa;
  • ustalaniu pokrewieństwa;
  • identyfikacji genetycznej;
  • sprawdzaniu obecności materiału genetycznego w przedstawionym materiale;

Badanie DNA może także służyć ustalaniu zgodności materiału badanego z dostarczonym przez Klienta materiałem porównawczym. Jest to procedura przydatna przy weryfikowaniu hipotez kryminalistycznych lub przy prowadzeniu niezależnego śledztwa, w których zabezpieczono ślady zawierające materiał genetyczny. Badania dna realizowane przez naszą agencję detektywistyczną mogą stanowić tym samym wstępne rozeznanie Zleceniodawcy przed wnioskiem o sądową opinię biegłego na dany temat lub wnioskiem o sądowe ustalenie ojcostwa.

pozyskiwanie-materialow-do-badan-dna

Badania dna prywatny detektyw

W naszym biurze detektywistycznym wykorzystywaliśmy już badania dna w sprawach dotyczących:

  • potwierdzenia obecności danej osoby w określonym miejscu na podstawie znalezionego niedopałka papierosów;
  • udowodnienia pozamałżeńskich kontaktów seksualnych na podstawie śladów wydzielin zabezpieczonych na bieliźnie partnera podejrzewanego o zdradę;
  • ustalania płci osoby, która pozostawiła materiał genetyczny na miejscu przestępstwa.

Detektyw pobierający materiał do badania posługuje się fachowym sprzętem, dzięki czemu pobrana próbka jest zabezpieczona przed kontaminacją (zanieczyszczeniem innym materiałem genetycznym). Wszystkie badania realizowane na nasze zlecenie mogą być wykonane anonimowo, a każdy wynik jest przedstawiany w formie oficjalnego dokumentu. Sposób i forma wykorzystania wyników należy zaś do Klienta i może pozostać tylko do jego wiadomości.

Zapewniamy profesjonalne usługi detektywistyczne! Jeżeli potrzebujesz pomocy w przeprowadzeniu badania DNA zadzwoń do naszego biura nr: 663 432 777.