Nowy oddział – biuro detektywistyczne w Olsztynie

Miło nam poinformować, że od kwietnia 2017 roku nasi Klienci mogą skorzystać z usług naszego detektywa w Olsztynie. Nasz zespół operacyjny postara się zapewnić Państwu skuteczną pomoc w sprawach prywatnych i biznesowych na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego obejmującym miasta: Olsztyn, Suwałki, Giżycko, Ełk, Mrągowo, Mikołajki.

Bardzo duży obszar działania, relatywnie niewielka gęstość zaludnienia, bliskość obwodu Kaliningradzkiego oraz granicy z Litwą, czynią teren ten dość specyficznym obszarem działania. Warto zatem zdać się na wsparcie grupy doświadczonych prywatnych detektywów, którzy nie tylko mogą pochwalić się wysoką skutecznością działań operacyjnych, ale także przestrzeganiem zasad etyki zawodowej. Nie bez znaczenia jest fakt posiadania najbogatszego zaplecza technicznego, własnego centrum informatyki śledczej oraz dostępu do zespołów detektywistycznych z biur w Elblągu i Gdańsku.

Prywatny detektyw Olsztyn kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym w Olsztynie celem umówienia niezobowiązującego spotkania wstępnego z naszym detektywem, na którym postaramy się bliżej przyjrzeć Państwa problemowi, wspólnie zastanowić się nad strategią działania oraz dokonać wstępnej wyceny czynności w oparciu o cennik naszych usług detektywistycznych – tel. 663 432 777, detektyw-olsztyn@agencjadetektywistyczna.com.pl.

<- powrót na stronę główną agencji: Agencja detektywistyczna

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne