Detektyw biznesowy – na problemy firmowe

Jesteś właścicielem lub współwłaścicielem firmy i masz podejrzenia co do rzetelności prowadzenia jej spraw przez osoby nią kierujące? Zarządzasz przedsiębiorstwem i nie masz pełnego zaufania do współpracowników? Masz podejrzenia co do poprawności prowadzenia księgowości? Masz powody podejrzewać, że środki firmy wprowadzane są na zewnątrz lub wykorzystanie majątku odbywa się ze szkodą dla właścicieli?

To wszystko powinno skłonić Ciebie do baczniejszego przyjrzenia się sprawom biznesowym. Możesz to zrobić samodzielnie lub za pośrednictwem biura detektywistycznego.

Agencja Detektywistyczna może w tego typu sprawach zaoferować między innymi:

 • niezależny, dyskretny i nakierowany na ujawnianie nieprawidłowości audyt firmy;
 • weryfikację powiązań biznesowych lub osobowych stron uczestniczących w konkretnej umowie lub transakcji;
 • sprawdzenie czy majątek przedsiębiorstwa jest rzeczywiście wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem oraz w sposób uzasadniony ekonomicznie;
 • kontrolę kontrahentów pod kątem ewentualnych zagrożeń dla prowadzenia biznesu;
 • audyt rzetelności opisywania i księgowania wydatków;

Weryfikacja rzetelności pracowników

Zatrudniamy nie tylko doświadczonych detektywów, ale także sami mamy bardzo szerokie doświadczenia biznesowe (od branży budowlanej poprzez transport po informatykę). Dlatego wiemy czego i jak szukać, aby znaleźć i udokumentować istotne dla Klienta zdarzenia. Zarazem nie jesteśmy Urzędem Skarbowym i nie damy sobie zamydlić oczu zawiłymi wyjaśnieniami. Bez problemu zweryfikujemy szczegółowo proces produkcji lub świadczenia usługi, sprawdzimy rzeczywiste użycie materiałów czy powiązania osobowe i biznesowe pomiędzy kontrahentami. Odtworzymy prawdziwe przepływy finansowe oraz dokonamy oceny wartości rynkowej składników majątku firmy.

Jeśli więc mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Państwa biznesu, zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu i rozmowy z detektywem specjalizującym się w sprawach biznesowych. Postaramy się przedstawić dobrą ofertę. Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z proponowanym przez naszą agencję detektywistyczną przyjaznym modelem zdalnej obsługi Klienta detektyw online.

W sprawach dotyczących detektywistyki biznesowej najlepiej kontaktować się z nami za pośrednictwem infolinii 663 432 777 (prywatny detektyw dyżurny natychmiast przekaże sprawę do odpowiedniej osoby, która niezwłocznie przejmie sprawę) lub mailowo – detektyw-biznesowy@agencjadetektywistyczna.com.pl. Gwarantujemy, że zajmiemy się Państwa problemem w ciągu 12 godzin!

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne