Detektyw odpowiada – budżet szyty na miarę

Do naszego biura detektywistyczne zwracają się Klienci o różnych możliwościach finansowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze dla części z nich ceny usług naszych detektywów mogą wydawać się nie tylko wysokie, ale wręcz niedostępne dla ich portfela. Wprawdzie wynikają one z oczywistych kosztów osobowych (detektyw, asystent detektywa, informatorzy detektywa) ponoszonych przez każdą dobrą agencję detektywistyczną oraz wysokich cen profesjonalnego sprzętu detektywistycznego i innych środków technicznych zaangażowanych w realizację czynności (samochody, drony, itp.), to z perspektywy Zleceniodawcy i jego problemu nie zawsze znajduje to zrozumienie.

Indywidualne podejście do sprawy. Zasoby i środki dopasowujemy do możliwości klienta.

Dlatego zawsze staramy się wychodzić na przeciw sytuacji finansowej Klienta podchodząc indywidualnie do każdej sprawy. Jeśli nasze wstępne wyceny wykraczają poza budżet, którym dysponuje nasz Zleceniodawca, staramy się tak zmodyfikować plan działania, aby jednocześnie zmieścić się w jego możliwościach nie zmniejszając w drastyczny sposób szans na pozytywne zakończenie zadania. Staramy się w takich sytuacjach wcielać w życie bliską nam Zasadę Pareto, w myśl której to 20% właściwego działania ma wpływ na 80% efektu końcowego.

Dlatego jeśli jest taka wola Klienta, to na jego życzenia przygotowujemy plan czynności detektywistycznych, których cena nie przekroczy założonego budżetu. Wybieramy przy tym te działania, których realizacja w możliwie największym stopniu pomoże Klientowi rozwiązać jego problem.

<- powrót na stronę główną agencji: Agencja detektywistyczna

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne