Detektyw pro bono

Agencja Detektywistyczna Detektyw ma w swoje działania wpisaną aktywność na rzecz dobra wspólnego. Dlatego nasi śledczy podejmują się w określonych okolicznościach realizacji sprawy rezygnując ze swojego wynagrodzenia. Czasem nasze biuro detektywistyczne decyduje się także finansować wszystkie wydatki związane z danym dochodzeniem (noclegi, zakup sprzętu, paliwo).

Kiedy podejmujemy pracę detektywistyczną pro bono

Tego typu działania podejmujemy zwykle z własnej inicjatywy, głównie w przypadkach spraw karnych oraz zaginięć, gdy okoliczności sprawy wskazują równocześnie, że:

 • praca naszych prywatnych detektywów może istotnie przyczynić się do pomocy osobie poszkodowanej;
 • poszkodowani, pokrzywdzeni lub bliscy osoby zaginionej wykazują chęć współpracy, darzą nas pełnym zaufaniem, oraz są gotowi przestrzegać uzgodnionych w danej sprawie zasad współpracy z naszym biurem detektywistycznym;
 • osoby, którym pomagamy, nie są w stanie same sprostać materialnie zakupowi usług detektywistycznych na wolnym rynku;

Agencja Detektywistyczna Detektyw nie stawia żadnych warunków takiej współpracy. Ze względu jednak na zasadność tego typu działania, osoby korzystające z naszej bezpłatnej pomocy detektywistycznej:

 • są w określonych sytuacjach zobowiązane do zachowania tajemnicy w kwestii współpracy z naszym biurem detektywistycznym;
 • są zobligowane do zachowania tajemnicy w kwestii metod operacyjnych stosowanych przez naszych detektywów;

Działalność pro bono naszej agencji detektywistycznej nie odbywa się w świetle kamer. Nie organizujemy konferencji prasowych, ani nie udzielamy wywiadów. Media wykorzystujemy jedynie w celach informacyjnych i edukacyjnych, najczęściej po zakończeniu danej sprawy.

Jeśli chcieliby Państwo zwrócić naszą uwagę na interesującą sprawę, której podjęcie może przyczynić się do pomocy osobie lub osobom, których nie stać na zakup usług detektywistyczny, prosimy o kontakt – detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl.

<- powrót na stronę główną agencji: Agencja detektywistyczna

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne