Detektyw odpowiada – obszar działania Agencji Detektywistycznej Detektyw

Wiemy, że skuteczne działanie prywatnego detektywa wymaga doskonałej znajomości topografii terenu prowadzenia czynności operacyjnej. Dlatego w naszym biurze detektywistycznym stawiamy na tych, którzy nie tylko dobrze orientują się w swojej okolicy, ale także bardzo dobrze znają specyfikę obszaru, w którym pracują.

Baza logistyczna agencji detektywistycznej

Obecna sieć naszych detektywów umożliwia nam skuteczną działalność operacyjną własnymi zasobami w województwie pomorskim (Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Lębork, Tczew), kujawsko-pomorskim (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Tuchola, Święcie), zachodniopomorskim (Koszalin, Szczecin) i warmińsko-mazurskim (Elbląg, Olsztyn, Suwałki). Podejmując się zadań wykraczających poza teren tych województw, korzystamy zawsze ze wsparcia lokalnych detektywów, którzy we współpracy z przynajmniej jednym pracownikiem naszej agencji detektywistycznej realizują czynności dla naszych Klientów.

Obszar działania Polska i zagranica

Podejmujemy się także prowadzenia czynności detektywistycznych poza granicami kraju. Nasze biuro detektywistyczne posiada własne kontakty operacyjne w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Francji oraz na Wyspach Brytyjskich.

Stale rozwijamy jednak nasze własne struktury pozyskując do współpracy nowych dobrych i skutecznych detektywów z kolejnych regionów Polski, którzy na zlecenie naszych Klientów będą realizować czynności detektywistyczne. W najbliższym czasie planujemy ekspansję na teren województwa łódzkiego (Łódź, Zgierz, Kutno, Piotrków Trybunalski) i wielkopolskiego (Piła, Gorzów Wielkopolski, Konin).

<- powrót na stronę główną agencji: Agencja detektywistyczna

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne