Detektyw odpowiada – ile kosztuje detektyw (usługa detektywistyczna)?

Pytanie o cenę usługi to zwykle jedno z pierwszych pytań, jakie pada z ust Klienta w każdej branży. To oczywiście zrozumiałe, że każdy usługobiorca chce wiedzieć, ile zapłaci za interesujące go działanie lub efekt. Jednak branża detektywistyczna należy do tych sektorów, gdzie bardzo trudno udzielić konkretnej, a przede wszystkim wiarygodnej odpowiedzi na to pytanie. Jest to tym trudniejsze i ryzykowne, im detektyw badający daną sprawę mniej zna szczegóły problemu swojego Klienta.

Dlatego odpowiedzialnie podchodzące do sprawy biuro detektywistyczne powinno najpierw dobrze poznać zakres usługi oraz okoliczności mające istotny wpływ na jej realizację, a dopiero potem przystąpić do szacowania budżetu. Taka wstępna analiza obok kosztorysu powinna zawierać prognozowane prawdopodobieństwo sukcesu przedsięwzięcia przy danym nakładzie finansowym, osobowym i technicznym.

Cennik detektywa

Nie jest bowiem jednak prawdą, że danego zlecenia detektywistycznego nigdy nie można zrealizować taniej niż wynika to z pierwszego szacowania czy standardowego cennika detektywa. Otóż w większości przypadków można podjąć się realizacji zlecenia w zakresie dostosowanym do budżetu Klienta, wiąże się to jednak zwykle z mniejszą szansą powodzenia lub zawężeniem działań operacyjnych. Jeśli bowiem Zleceniodawca dysponuje środkami pozwalającymi na jedynie 20 godzin pracy operacyjnej jednego prywatnego detektywa w sprawie podejrzenia o zdradę, może okazać się, że w tym czasie nie uda się potwierdzić ani zaprzeczyć nieuczciwości partnera. Z drugiej strony, przy sprzyjających okolicznościach (z znamy takie przypadki) i przy dobrej współpracy z Klientem, udaje się tego typu sprawy czasem zakończyć nawet po 10 godzinach śledczego. W przypadku Klientów o ograniczonych możliwościach finansowych może to być czasem jedyne wyjście z sytuacji, w której się znaleźli.

Czasem mamy styczność ze sprawą całkowicie odwrotną. Mianowicie Klientowi tak bardzo zależy na sukcesie, że jest w stanie sfinansować dużo większe nakłady techniczne i osobowe, aby nawet minimalnie zwiększyć szansę powodzenia. Tego typu sytuacje mają miejsce w przypadkach poszukiwania osób lub majątków, gdzie dodatkowe zasoby zawsze zwiększają prawdopodobieństwo pomyślnego zakończenia sprawy, chociaż po pewnym czasie nakłady te charakteryzują się bardzo malejącą efektywnością krańcową.

Wychodząc jednak na przeciw oczekiwaniom Klientów naszego biura detektywistycznego, przygotowaliśmy szacunkowy i poglądowy cennik usług naszego biura detektywistycznego, który powstał na podstawie analizy rachunków końcowych w typowych sprawach, z którymi ludzie zwracają się do prywatnego detektywa. Ufamy, że pozwoli on wyrobić sobie Państwu opinię o kosztach korzystania z oferty agencji detektywistycznej na tyle, abyśmy mogli bliżej poznać Państwa problem i bardziej dokładnie dokonać szacowania budżetu zlecenia.

<- powrót na stronę główną agencji: Agencja detektywistyczna

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne