Jesteś niezadowolony(a) ze współpracy z innym biurem detektywistycznym?

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy z innym biurem detektywistycznym, możesz zaprzestać korzystania z takich usług. Bez względu na to, czy czujesz się nieinformowany, traktowany nieprofesjonalnie lub koszty usługi detektywistycznej rosną nieporównywalnie szybko względem postępu Twojej sprawy, nigdy nie jest za późno, aby rozwiązać umowę.

Agencja Detektywistyczna Detektyw nie tylko chętnie podejmie się dokończenia takiego zlecenia na dogodnych dla Ciebie warunkach, ale pomoże także przejść przez kwestie formalne związane z zakończeniem współpracy z poprzednim biurem detektywistycznym. Postaramy się uzyskać rzetelne sprawozdanie z dotychczasowych czynności detektywa w Twojej sprawie oraz wynegocjować możliwe najlepsze warunki przeniesienia zadania. Całą tę operację jesteśmy gotowi przeprowadzić na własny koszt i na własne ryzyko.

Jak przenieść zlecenie detektywistyczne?

Aby rozpocząć procedurę przeniesienie zlecenia detektywistycznego, należy:

  • skontaktować się z naszym biurem – dane w zakładce kontakt;
  • przesłać nam kopię zawartej umowy na usługi detektywistyczne;
  • poinformować nas o rzeczywistym stanie realizacji tej umowy;
  • przekazać nam informacje na temat celów zlecenia;

Formalności związane z zamknięciem dotychczasowej umowy oraz rozpoczęciem współpracy z naszym biurem załatwiamy zwykle w ciągu 5 dni roboczych. Czas ten może niestety się wydłużyć w przypadku trudności w kontakcie z Państwa dotychczasowym Zleceniobiorcą.

Warto tutaj zaznaczyć, że ewentualne rozwiązanie współpracy z naszą agencją detektywistyczną w przypadku niezadowolenia Klienta jest proste, szybkie i bezkosztowe. Klient nie ponosi żadnych kar umownych, zawsze otrzymuje sprawozdanie z dotychczas przeprowadzonych czynności oraz rozlicza się tylko i wyłącznie za dotychczas zrealizowane prace.

Więcej o zasadach współpracy z naszym biurem detektywistycznym znajdą Państwo na tej stronie.