Polacy zdradzają coraz cześciej

Jak donosi CBOS na podstawie badań próby 1080 dorosłych Polaków, aż 48% zna kogoś, kto pozwala sobie na różne przejawy zdrady, a 19% ankietowanych stwierdziło, że sami dopuścili się flirtowania z inną niż ich stały partner osobą. Około 10% zaś dopuściło się zdrady w pełnym tego słowa znaczeniu nawiązując kontakt intymny. Bez wątpienia wskaźniki te bardzo dynamicznie rosną, ale do poziomów z Zachodniej Europy jeszcze trochę brakuje.

W tych samym badań wynika, że częściej tego typu zachowań dopuszczają się osoby młodsze, mieszkające raczej w większych ośrodkach miejskich, o lepszych od przeciętnych zarobkach. Nieco częściej zdradzają mężczyźni. Z analizy przyczyn okazuje się także, ze zdrada podyktowana jest głównie poszukiwaniem doznań fizycznych i chęcią dobrej zabawy. Rzadziej chodzi o zauroczenie cechami intelektualnymi. W zdecydowanej większości (około 85%) związki te traktowane są przelotnie.

Co możemy zrobić, gdy podejrzewamy zdradę partnera?

Możemy oczywiście sami spróbować ustalić fakty poprzez obserwację lub rozpytanie w środowisku. Możemy też posunąć się do inwigilacji, chociaż w tym przypadku zalecamy ostrożność, bo ujawnienie takiej próby przed partnerem może przynieść skutek odwrotny, szczególnie gdy podejrzenia okazały się bezpodstawne.

Możemy jednak w tym celu wynająć biuro detektywistyczne, które w naszym imieniu dokona ustaleń związanych z aktywnością partnera i zbierze dowody zdrady. Metodami operacyjnymi jesteśmy w stanie zweryfikować plan dnia wskazanej osoby, sprawdzić kontakty i ich intensywność oraz wiarygodnie udokumentować ewentualne przejawy niewierności. Nasi detektywi gwarantują pełną dyskrecję tego typu działań. Zaś końcowe sprawozdanie z czynności detektywistycznych, może być przedłożone w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Jeśli zaistnieje taka konieczność, prywatny detektyw prowadzący sprawę potwierdzi ustalenia w sądzie.

< Powrót do bloga
 • Agencja detektywistyczna

 • Agencja Detektywistyczna integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego najlepszych detektywów z całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych oparty na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin.

  Strona główna -> agencja detektywistyczna


 • Usługi detektywistyczne

 • Nasza Agencja Detektywistyczna swoim działaniem obejmuje cały kraj. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami. Każde zlecenie to sto procent zaangażowania z naszej strony. Posiadamy doświadczenie operacyjne poza granicami kraju.

  Czytaj więcej -> usługi detektywistyczne


 • Biuro detektywistyczne

 • Nasze biuro detektywistyczne wchodzi w skład grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze i działa w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nr RD-127/2016.

  Czytaj więcej -> biuro detektywistyczne